Jūs negalite pateikti naujo užsakymo iš savo šalies. United States

Lizdelis naujagimiui

Yra 20 prekės (-ių).

Lizdelis naujagimiui puikiai tarnauja pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais. Iškart po gimdymo paguldžius į lovelę, mažylis jaučiasi nepatogiai, nes atsiduria didelėje erdvėje, o lizdelis naujagimiui tą erdvę sumažina, suteikiant vaikučiui jaukumo, saugumo ir ramybės. Būtent dėl to tai yra ideali vieta ką tik gimusio kūdikio miegui ir poilsiui ...

Lizdelis naujagimiui puikiai tarnauja pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais. Iškart po gimdymo paguldžius į lovelę, mažylis jaučiasi nepatogiai, nes atsiduria didelėje erdvėje, o lizdelis naujagimiui tą erdvę sumažina, suteikiant vaikučiui jaukumo, saugumo ir ramybės. Būtent dėl to tai yra ideali vieta ką tik gimusio kūdikio miegui ir poilsiui -  jis jaučiasi saugus lyg mamos pilve!

Lizdelis naujagimiui gali būti naudojamas įvairiai: dėti į kūdikio lovytę, didesnio lopšio vežimėlį, ant lovos, sofos ar tiesiog kilimo. Minkšti kraštai saugo kūdikį, kartu suteikia šilumos ir jaukumo, tad mažylis miega geriau. Kad ir kur paguldytas naujagimis kartu su miego lizdeliu, jis visur turi tą pačią saugią savo poilsio vietą.

Lizdelis naujagimiui yra kaip nešiojamas kūdikio lopšys. Jis ne tik namuose lengvai kilnojamas, jis itin lengvai transportuojamas! Kiekvienas mazyliodovana.eu esantis kūdikio miego lizdelis yra supakuotas į apvalkalą, kokiuose būna antklodės ir pagalvės kūdikiams. Vykstant į svečius ar trumpą kelionę, nereikia jaudintis, kur kūdikis miegos. Lizdelis naujagimiui gali būti padėtas ant tos lovos, kur tėvai miegos, ir, jausdamas jų artumą bei turėdamas sau pažįstamą erdvę, kūdikis visuomet miegos geriau naujoje vietoje. Tuo pačiu sutaupoma perteklinio bagažo.

Lizdelis naujagimiui pasitarnauja ne tik kūdikio miego metu. Jis yra naudingas ir kai mažylis būdrauja. Paguldžius lizdelyje, nereikia tiesti jokių papildomų pledų ar kitų patiesimų, kad būtų minkščiau!

Patogumas, saugumas ir komfortas – tai, ką mes galime suteikti savo mylimiems vaikams.  Padovanokite savo kūdikiui ramų ir jaukų miegą!

Mažiau
Daugiau
Rodoma 1 - 20 iš 20 prekių
Priimti

Mūsų internetinė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookies), kad galėtų pasiūlyti geresnę naudotojų patirtį, todėl rekomenduojame priimti jų naudojimą, kad galėtumėte naudotis navigacija.