Jūs negalite pateikti naujo užsakymo iš savo šalies. United States

Antklodės ir pagalvės kūdikiams

Yra 17 prekės (-ių).

Anklodės ir pagalvės kūdikiamsmedvilnės, vilnos ar antialergiškos ALOE VERA komfortiškam Jūsų kūdikio miegui. Mėgstantiems kokybę ir norintiems jaustis gerai žinant, kad savo vaikui suteikiate viską, kas geriausia – čia rasite tai, ko norite!

Medvilninės antklodės ir pagalvės kūdikiams dažniausiai mamų pasirinkimu tampa šiltuoju metų sezonu,...

Anklodės ir pagalvės kūdikiamsmedvilnės, vilnos ar antialergiškos ALOE VERA komfortiškam Jūsų kūdikio miegui. Mėgstantiems kokybę ir norintiems jaustis gerai žinant, kad savo vaikui suteikiate viską, kas geriausia – čia rasite tai, ko norite!

Medvilninės antklodės ir pagalvės kūdikiams dažniausiai mamų pasirinkimu tampa šiltuoju metų sezonu, t.y. kai lovytė ruošiama pavasariui, vasarai. Tokie pataliukai tinkamas pasirinkimas ir tuomet, jeigu namuose yra šilta ir šaltuoju metų periodu (ruduo, žiema). Medvilnė yra pakankamai šilta, gerai praleidžia orą, leidžia kūnui kvėpuoti taip sukuriant komfortišką temperatūrą.

Vilnonės antklodės ir pagalvės kūdikiams labiausiai naudojamos žiemos metu, tačiau tai puikus pasirinkimas ir vasarai. Taip yra todėl, kad vilna žiemą šildo, o vasarą vėsina, todėl tokie pataliukai tikrai tinkami visiems metų laikams. Vilnonė patalynė neleidžia kūdikiui prakaituoti, leidžia kūnui kvėpuoti nesukeliant drėgmės pojūčio.  

Sintetinės antklodės ir pagalvės kūdikiams, skalbiamas aukštoje temperatūroje, kurioje žūsta bakterijos, rekomenduojamos alergiškiems mažyliams. Mazyliodovana.eu esanti Aloe Vera antialerginė patalynė yra užpildyta orui pralaidžiu alavijų ekstraktu suteikia jai purumo, kūdikis jaučia malonią šilumą. Aloe Vera gaminių audinys pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir raminančiai veikia. Šią patalynę galima naudoti tiek žiemą, tiek vasarą.

Sintetinė, medvilninė ar vilnonė patalynė kūdikiams – išsirinkite Jums labiausiai tinkančią! Ir nesvarbu, ieškote antklodės ir pagalvės kūdikiams komplekto, ar atskirai – mazyliodovana.eu internetinės parduotuvės asortimente yra abi galimybės.

Patogumas, saugumas ir komfortas – tai, ką mes galime suteikti savo mylimiems vaikams.  Padovanokite savo kūdikiui ramų ir jaukų miegą!

Mažiau
Daugiau
Rodoma 1 - 17 iš 17 prekių

Filtruoti pagal:

Priimti

Mūsų internetinė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookies), kad galėtų pasiūlyti geresnę naudotojų patirtį, todėl rekomenduojame priimti jų naudojimą, kad galėtumėte naudotis navigacija.