Jūs negalite pateikti naujo užsakymo iš savo šalies. United States

PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Prekių pristatymas

Prekes suruošiame išsiuntimui gavus apmokėjimą.

 

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB "DPD Lietuva". UAB "DPD Lietuva" - pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

 Prekių pristatymas per DPD kurjerį           

Prekių atsiėmimas DPD Pickup tinkle (siuntų taškuose ir terminaluose)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT UŽ 50€

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu adresu.Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale.
Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-2 darbo dienas.Siuntos į DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus pristatomos per 1-2 darbo dienas.

Siuntos pristatomos kiekvieną darbo dieną iki 16 val., visoje Lietuvoje.

DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę.

Skirtingų DPD Pickup siuntų taškų darbo laikai gali skirtis, todėl prieš vykstant atsiimti siuntos, rekomenduojame pasitikslinti.

Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu.

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu.

-

Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus.
Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 21 EURSiuntos pristatymo galimybė į Kuršių Neriją: Nėra

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą:

  • su Pickup siuntų taško darbuotoju surašykite pakuotės pažeidimų aktą.
  • Kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių tel.: 8 5 210 67 77 (jei siuntą atsiimate iš DPD Pickup siuntų terminalo).

Papildomos paslaugos:

Krovos darbai

Jeigu Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.

Jei pageidaujate, kad kurjeriai iškrautų ir įneštų siuntą į namus, užsisakykite paslaugą „Užsakyti krovos darbai“. Kaina: 14,48 EUR už siuntą sveriančią 31,5-80 kg ir po 11,58 EUR už kiekvienus papildomus 50 kg.

Siuntų pristatymas šeštadienį

Jums pageidaujant, UAB „DPD Lietuva“ kurjeriai į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė) siuntas gali pristatyti ir šeštadieniais.

Kaina: +50% siuntai nuo įprastos kainos.

Pristatymo būdai:

Prekių pristatymas per LPEXPRESS kurjerįPrekių pristatymas į paštomatąPrekių pristatymas į artimiausią pašto skyrių
LPEXPRESS kurjeris siuntą Jums pristatys į Jūsų pasirinktą adresą.Siuntas galėsite atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje – terminalai yra pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų, „Circle K“ degalinių, miesto aikščių ir kitų judrių vietų.Siuntos pristatymas į vieną iš 650 pašto skyrių visoje Lietuvoje.
Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per 1-2 darbo dienas.Greita paslauga – siunta pristatoma per 24 valandas. Jeigu siunta įdedama į terminalą iki ant jo nurodyto siuntų surinkimo laiko.Siunta bet kurį Lietuvos paštą pasieks per 1-3 darbo dienas.
Siuntos pristatomos darbo dienomis.LPEXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Lietuvos pašto skyrių darbo laiką sužinosite paspaudę čia.
-Gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir (ar) el. paštu apie į terminalą jam pristatytą siuntą.Gavėjas apie pristatytą siuntą į pašto skyrių yra informuojamas popieriniu pranešimu į pašto dėžutę.
-Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. Gavus pranešimą, į paštą atsiimti siuntos turite atvykti per 1 kalendorinį mėnesį po pranešimo  pristatymo į Jūsų pašto dėžutę.
Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.Siuntą atsiimsite terminalo ekrane paeiliui suvedę du PIN kodus, kurie nurodyti pranešime apie į terminalą gautą siuntą.Pašto skyriuose siuntos įteikiamos tik gavėjui, pateikusiam savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Siuntos pristatymo galimybė į Kuršių Neriją: NėraSiuntos pristatymo galimybė į Kuršių Neriją: NėraSiuntos pristatymo galimybė į Kuršių Neriją: Yra

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Jei atsiimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą:

skambinkite informacijos tel. 8 700 55 400 arba rašykite el. paštu info@lpexpress.lt
Jei priimdami siuntą pašto skyriuje pastebėjote pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai pašto darbuotojui.

Papildomos paslaugos:

Krovos darbai

Siuntos, sveriančios daugiau nei 30 kg, nunešimas iki gavėjo nurodytos vietos, kai atskirų siuntos dalių svoriai neviršija 30 kg, 0,048 EUR/kg. 

Krovos darbai PLIUS

Siuntos, sveriančios daugiau nei 30 kg, nunešimas iki gavėjo nurodytos vietos, kai bent viena siuntos dalis sveria daugiau nei 30 kg, bet neviršija 80 kg, 0,169EUR/kg.

Siuntų pristatymas šeštadienį

Pristatymas šeštadienį: +30 % (nuo siuntimo kainos). Šeštadieniais siuntos pristatomos tik miestuose, kuriuose yra siuntų savitarnos terminalai.

Siekiame greitai pristatyti visas siuntas ir pasitikime savo partneriais. Tačiau taip nutiko, kad sveikinti mažylį planuojate jau rytoj ar poryt ir bijote, kad galite nespėti gauti dovanos? Prieš tvirtindami užsakymą, susisiekite su mumis ir garantuojame, kad rasime išeitį kaip Jums padėti! 

Prekių grąžinimas

Pirkite drąsiai!  
Jūs turite galimybę grąžinti prekes per 14 dienų nuo gavimo dienos ir atgauti sumokėtus pinigus be jokios priežasties.

Grąžinimo etapai:

1. Skambinkite mums nurodytu telefonu, arba rašykite el.paštu info@mazyliodovana.eu nurodant laiško temą „GRĄŽINIMAS“. Mums reikalingi šie duomenys:

a. užsakymo numeris;

b. Jūsų kontaktiniai duomenys;

c. grąžinimo priežastį;

2. Gavus iš mūsų atsakymą, galėsite prekę išsiųsti mūsų nurodytu adresu. Kartu su grąžinama preke būtinai įdėkite pirkimo dokumento kopiją.

3. Siųsti prekę galite Jums priimtinu būdu, tačiau atkreipiame dėmesį: kol prekė pasieks mus, Jūs esate atsakingi už jos saugumą ir galimus pažeidimus transportavimo metu. Mes rekomenduojame prekę patikimai supakuoti ir siųsti tokiais būdais, kurie suteikia galimybę sekti pristatymo eigą.

Pinigus grąžinsime per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai grąžinimas fiziškai pasieks mus ir bus patikrintos prekės.

Detalesnę informaciją rasite Taisyklėse.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: tel.:  +370 630 76104 arba el.paštu info@mazyliodovana.eu


Priimti

Mūsų internetinė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookies), kad galėtų pasiūlyti geresnę naudotojų patirtį, todėl rekomenduojame priimti jų naudojimą, kad galėtumėte naudotis navigacija.