Jūs negalite pateikti naujo užsakymo iš savo šalies. United States

Patalynė kūdikiams

Yra 132 prekės (-ių).

Tinkama ir kokybiška patalynė kūdikiams labai svarbi dalis komfortiškam mažylio poilsiui. Turbūt pritars visi tėveliai, kad jų poilsis taip pat labai priklauso nuo to, kaip miega jų kūdikis. Kai jis miega ramiai,  tėveliai tuo metu taip pat gali ilsėtis, pasidaryti savo darbus, ar tiesiog pabūti dviese ir ramiai kartu išgerti kavos ar arbatos. M...

Tinkama ir kokybiška patalynė kūdikiams labai svarbi dalis komfortiškam mažylio poilsiui. Turbūt pritars visi tėveliai, kad jų poilsis taip pat labai priklauso nuo to, kaip miega jų kūdikis. Kai jis miega ramiai,  tėveliai tuo metu taip pat gali ilsėtis, pasidaryti savo darbus, ar tiesiog pabūti dviese ir ramiai kartu išgerti kavos ar arbatos. Mums rūpi, kad tėveliai būtų laimingi, kad kūdikis nuo pat pirmos dienos būtų apgaubtas švelnumo, jaukumo, šilumos ir meilės, todėl patalynė kūdikiams mūsų  internetinėje parduotuvėje atrinkta kruopščiai, galvojant būtent apie tai!

Patalynė kūdikiams esanti mazyliodovana.eu internetinėje parduotuvėje – tai ne tik pataliukai lovytei. Tai visi tekstilės gaminiai, kurie reikalingi kokybiškam mažylio miegui. Kad pirmieji kūdikio gyvenimo mėnesiai būtų saugūs ir ramūs yra skirti naujagimio lizdeliai. Lizdelio pagalba kūdikis pajaučia panašų jausmą lyg mamos pilve, todėl jam lengviau prisitaikyti prie naujos aplinkos, nei buvo pratęs visus 9 mėnesius iki gimimo. Paguldytas jame jis jaučiasi jaukiai ir miega ramiai.

Žinoma, patalynė kūdikiams, skirta lovytėms paruošti, Jums taip pat bus reikalinga. Pažvelkite į šioje kategorijoje esančias pagalves ir antklodes. Rinktis galite tiek pagalvę, tiek antklodę atskirai, tiek komplekte kartu. Jiems užvilkti esantys patalynės komplektai (kitaip dar užvalkalai) kokybiški, medvilniniai, žaismingų dizainų skirti mėgstantiems subtilumą. Bet kurį iš jų įsigyjus iš mazyliodovana.eu, mama rami, nes žino, kad patalynės komplektų kūdikiams medžiaga saugi, nesukelianti alergijos, audinys nedažo ir yra lengvai valomas.

Naujos, dailios, universalaus naudojimo ir praktiškos lovytės apsaugėlės pynės taip pat yra viena iš nuostabiųjų patalynės kūdikiams dalių. 250 cm ilgio pynutes lovytėje tiesti, lenkti galima taip, kaip tik jūs norite – čia jokių suvaržymų! Tie, kas ieško būdų, kaip sumažinti naujagimiui erdvę lovytėje jam vos gimus ir nenori lizdelio naujagimiui – tai puiki išeitis!

Jūsų patogumui patalynė kūdikiams yra sugrupuota į kategorijas, kad lengviau galėtumėte rasti tai, ko reikia. Norint apgaubti vaikutį, kad jis nesušaltų tiek namuose, tiek pasivaikščiojimų metu, ieškokite pledų kūdikiams! Jeigu oras lauke vėsesnis, tuomet verta prisiminti, kad vokelis-antklodėlė skirtas ne tik pirmajai kelionei namo iš ligoninės. Jis ir toliau puikiai tarnauja pasivaikščiojimų lauke metu kaip antklodėlė ar įsupus, kad šilčiau ir jaukiau būtų.

Mazyliodovana.eu kokybiška patalynė kūdikiams – komfortiškam Tavo mažylio miegui ir poilsiui! Išsirinkite ir užsisakykite internetu pas mus jau dabar. Dažnai taikomos įvairios akcijos. Paprastas ir patogus apsipirkimas. Greitas pristatymas.

Mažiau
Daugiau
Rodoma 1 - 24 iš 132 prekių
Priimti

Mūsų internetinė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookies), kad galėtų pasiūlyti geresnę naudotojų patirtį, todėl rekomenduojame priimti jų naudojimą, kad galėtumėte naudotis navigacija.