Jūs negalite pateikti naujo užsakymo iš savo šalies. United States

Mažylio dovana rinkinukai

Yra 3 prekės (-ių).
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

Mažylio dovana rinkinukai - tai puiki dovana kūdikio gimimo proga. Visi daiktai, esantys rinkiniuose yra praktiški, aukštos kokybės, juose yra tokie daiktai, kaip drabužėliai, kepurytė, marlinės nosinaitės, rankšluostis po maudynių, kramtukas, čiulptuko laikiklis ar pan. Drabužėlių dydžiai parinkti gerai apgalvojus, kad einant lankyti naujagimį ...

Mažylio dovana rinkinukai - tai puiki dovana kūdikio gimimo proga. Visi daiktai, esantys rinkiniuose yra praktiški, aukštos kokybės, juose yra tokie daiktai, kaip drabužėliai, kepurytė, marlinės nosinaitės, rankšluostis po maudynių, kramtukas, čiulptuko laikiklis ar pan. Drabužėlių dydžiai parinkti gerai apgalvojus, kad einant lankyti naujagimį po mėnesio ar dviejų nuo gimimo, jie dar būtų truputį dideli. Visi dovanų komplektai jau supakuoti dailioje dėžutėje, tad belieka išsirinkti patinkantį ir paieškos bei supakavimo idėjos rūpesčiai bus baigti.

Mažiau
Daugiau

Filter by:

Būklė
Drabužėlių dydis
Spalvų deriniai

  Bloko pavadinimas

  • Ką padovanoti kūdikiui?

   Ką padovanoti kūdikiui? Kiekvienas susiduriame su svarstymu, lankydami pirmą kartą, gimusį stebuklėlį.

  Aplankykite mūsų blog'ą

  Priimti

  Mūsų internetinė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookies), kad galėtų pasiūlyti geresnę naudotojų patirtį, todėl rekomenduojame priimti jų naudojimą, kad galėtumėte naudotis navigacija.