Jūs negalite pateikti naujo užsakymo iš savo šalies. United States

APIE MUS

mazyliodovana.eu – internetinė parduotuvė, parduodanti aukštos kokybės produkciją kūdikiams. Prekiaujame įvairaus pluošto sertifikuotų audinių produkcija iš medvilnės, lino, merino vilnos, bambuko pluošto. Gaminiai pasižymi patvarumu ir praktiškumu, jie kokybiškai pasiūti, patrauklaus dizaino, patogu dėvėti, išlaikantys gerą išvaizdą po skalbimų. Kramtukai ir čiulptukų laikikliai pagaminti iš FDA silikono.

Kiekvieną tiekėją ir jų gaminius renkamės atidžiai, mums svarbu kokybė, nes kiekvienas mažylis nusipelnė paties geriausio!

Mūsų ruošiami dovanų rinkinukai komplektuojami su didžiule meile, galvojant, kas būtų praktiška ir  patiktų sesei ir jos kūdikiui, draugei, su kuria kartu užaugom. Viskas jau supakuota ir paruošta, lieka tik užsakyti ir su šypsena keliauti lankyti mažylį ir jo tėvelius ar padaryti malonią staigmeną kūdikio sutiktuvių šventės metu.

Jeigu norite sukomplektuoti savo dovaną, susisiekite su mumis info@mazyliodovana.eu arba mūsų Facebook paskyroje ir paruošime išskirtinę dovaną.

Esame tam, kad taupytume Jūsų laiką ieškant ir renkant, ką padovanoti į pasaulį atėjusiam ar dar tik ateinančiam mažyliui.


Priimti

Mūsų internetinė parduotuvė naudoja slapukus (ang. cookies), kad galėtų pasiūlyti geresnę naudotojų patirtį, todėl rekomenduojame priimti jų naudojimą, kad galėtumėte naudotis navigacija.